ATH016A0X3-SRZ
GE Critical PowerGE Critical Power
ATH016A0X3-SRZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATH016A0X3-SRZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W
Podatkovni listi: ATH016A0X3-SRZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATH016A0X3-SRZ
Številka dela ATH016A0X3-SRZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5970 pcs Podatkovni list ATH016A0X3-SRZ.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.8 ~ 3.6 V Napetost - Vhod (Min) 2.4V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.3mm) Serija Austin SuperLynx™ II
Moč (Watts) 58W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 7-SMD Module Druga imena 555-1089-2
ATH016A0X3SRZ
CC109104551
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Učinkovitost 95%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 16A 2.4V - 5.5V Input Tok - izhod (maks.) 16A
Nadzorne funkcije Enable, Active Low Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ATH016A0X3-SR
ATH016A0X3-SR
Proizvajalci: GE Critical Power
Opis: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W