ATH016A0X43Z
GE Critical PowerGE Critical Power
ATH016A0X43Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATH016A0X43Z
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W
Podatkovni listi: ATH016A0X43Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATH016A0X43Z
Številka dela ATH016A0X43Z Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 58W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4732 pcs Podatkovni list ATH016A0X43Z.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.8 ~ 3.6 V Napetost - Vhod (Min) 2.4V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serija Austin SuperLynx™ II
Moč (Watts) 58W Pakiranje Bulk
Paket / primer 11-SIP Module Druga imena 555-1092
CC109104766
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Učinkovitost 95% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 3.6 V 16A 2.4V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 16A Nadzorne funkcije Enable, Active High