ATM020A0X3-SRZ
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATM020A0X3-SRZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.75-2V
Podatkovni listi: ATM020A0X3-SRZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATM020A0X3-SRZ
Številka dela ATM020A0X3-SRZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 0.75-2V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4223 pcs Podatkovni list ATM020A0X3-SRZ.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 0.75 ~ 2 V
Napetost - Vhod (Min) 2.4V Napetost - Vhod (maks.) 3.63V
Tip Non-Isolated PoL Module Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.3mm)
Serija Austin SuperLynxII™ Paket / primer 7-SMD Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 89%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 2 V 20A 2.4V - 3.63V Input Tok - izhod (maks.) 20A