ATM030A0X3-SRPHZ
GE Critical PowerGE Critical Power
ATM030A0X3-SRPHZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATM030A0X3-SRPHZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.8-2V 60W
Podatkovni listi: ATM030A0X3-SRPHZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ATM030A0X3-SRPHZ
Številka dela ATM030A0X3-SRPHZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 0.8-2V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4416 pcs Podatkovni list ATM030A0X3-SRPHZ.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.8 ~ 2 V Napetost - Vhod (Min) 2.7V
Napetost - Vhod (maks.) 4V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.53" W x 0.39" H (33.0mm x 13.5mm x 10.0mm) Serija Austin MegaLynx™
Moč (Watts) 60W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Module Druga imena 109112414
ATM030A0X3SRPHZ
CC109112414
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Učinkovitost 91.6% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 2 V 30A 2.7V - 4V Input
Tok - izhod (maks.) 30A Nadzorne funkcije Enable, Active Low