AXA010A0M93-SRZ
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AXA010A0M93-SRZ
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.5V 15W
Podatkovni listi: AXA010A0M93-SRZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AXA010A0M93-SRZ
Številka dela AXA010A0M93-SRZ Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4866 pcs Podatkovni list AXA010A0M93-SRZ.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.5V Napetost - Vhod (Min) 10V
Napetost - Vhod (maks.) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serija Austin Lynx™
Moč (Watts) 15W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 11-SIP Module Druga imena 109102877
AXA010A0M93SRZ
CC109102877
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Učinkovitost 89% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 10A 10V - 14V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Nadzorne funkcije Enable, Active High