AXA010A0P93-SR
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AXA010A0P93-SR
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.2V 12W
Podatkovni listi: AXA010A0P93-SR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije AXA010A0P93-SR
Številka dela AXA010A0P93-SR Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.2V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5499 pcs Podatkovni list AXA010A0P93-SR.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.2V Napetost - Vhod (Min) 10V
Napetost - Vhod (maks.) 14V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serija Austin Lynx™
Moč (Watts) 12W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 11-SIP Module Druga imena 108970112
AXA010A0P93SR
CC108970112
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 87.5% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 10A 10V - 14V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Nadzorne funkcije Enable, Active High