KW015A0F41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
KW015A0F41Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KW015A0F41Z
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Podatkovni listi: KW015A0F41Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KW015A0F41Z
Številka dela KW015A0F41Z Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4806 pcs Podatkovni list KW015A0F41Z.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.90" W x 0.34" H (33.0mm x 22.9mm x 8.6mm)
Serija KW015 Moč (Watts) 50W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module, 1/16 Brick
Druga imena 555-1105
CC109112067
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 15A