KW025A0P41Z
GE Critical PowerGE Critical Power
KW025A0P41Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KW025A0P41Z
Proizvajalec / znamka: GE Critical Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 1.2V 30W
Podatkovni listi: KW025A0P41Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KW025A0P41Z
Številka dela KW025A0P41Z Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 1.2V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4929 pcs Podatkovni list KW025A0P41Z.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 1.2V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.90" W x 0.34" H (33.0mm x 22.9mm x 8.5mm)
Serija KW025 Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer 8-DIP Module, 1/16 Brick
Druga imena 555-1232
CC109128385
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 25A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 25A