FST12080
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
FST12080 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FST12080
Proizvajalec / znamka: GeneSiC Semiconductor
Opis izdelka DIODE MODULE 80V 120A TO249AB
Podatkovni listi: 1.FST12080.pdf2.FST12080.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FST12080
Številka dela FST12080 Proizvajalec GeneSiC Semiconductor
Opis DIODE MODULE 80V 120A TO249AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2083 pcs Podatkovni list 1.FST12080.pdf2.FST12080.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1 Pair Common Cathode
Napetost - razčlenitev TO-249AB Hitrost 120A (DC)
Serija - RoHS Status Bulk
Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io) Polarizacija TO-249AB
Druga imena FST12080GN Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Številka izdelka proizvajalca FST12080 Razširjen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 120A (DC) Chassis Mount TO-249AB
Konfiguracija diode 2mA @ 20V Opis DIODE MODULE 80V 120A TO249AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 840mV @ 120A Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 80V
Capacitance @ Vr, F -55°C ~ 150°C