FST160100A
FST160100A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE MODULE 100V TO249
Na zalogi: 4023 pcs
Prenesi: FST160100A.pdf
RFQ
FST153100
FST153100
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE MODULE 100V 75A TO249
Na zalogi: 1705 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE MODULE 45V 120A TO249AB
Prenesi: FST12045.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika