C2100A.21.02
General CableGeneral Cable
C2100A.21.02 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2100A.21.02
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 1000'
Podatkovni listi: C2100A.21.02.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2100A.21.02
Številka dela C2100A.21.02 Proizvajalec General Cable
Opis HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1050 pcs Podatkovni list C2100A.21.02.pdf
Žični merilnik 24 AWG Napetost 600V
Serija 2100A Ocene UL Style 1015, ASTM B-33