CG2644H1A-DWB
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG2644H1A-DWB
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka 264F 62.5MM LT DUAL JKT
Podatkovni listi:
Stanje zalog 6 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3281 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG2644H1A-DWB
Številka dela CG2644H1A-DWB Proizvajalec General Cable
Opis 264F 62.5MM LT DUAL JKT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6 pcs Podatkovni list
Serija * natančen opis Fiber Optic Cable
Podobni izdelki
CG273U016V3C
CG273U016V3C
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 27000UF 16V SCREW