CG2600LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG2600LS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 600V 20KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: CG2600LS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG2600LS
Številka dela CG2600LS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 600V 20KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54743 pcs Podatkovni list CG2600LS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 600V Toleranca -
Serija CG2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Cylinder, Radial SMT Bend Število Poljakov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 600V 20000A (20kA) 2 Pole Surface Mount
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CG2600L
CG2600L
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 600V 20KA THROUGH HOLE
Na zalogi: 70670 pcs
Prenesi: CG2600L.pdf
RFQ
CG262U075U3C
CG262U075U3C
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 2600UF 75V SCREW
Na zalogi: 3545 pcs
Prenesi: CG262U075U3C.pdf
RFQ
CG2600
CG2600
Opis: GDT 600V 20KA