E1504S.18.01
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E1504S.18.01
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 4COND 18AWG BLACK 500'
Podatkovni listi: E1504S.18.01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E1504S.18.01
Številka dela E1504S.18.01 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 4COND 18AWG BLACK 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1225 pcs Podatkovni list E1504S.18.01.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Uporaba Alarm, Safety Vrsta ščita -
Shield Material - Pokritost s ščitom -
Serija - Ocene ASTM B-3
delovna temperatura -20°C ~ 75°C Število vodnikov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 500.0' (152.4m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Black Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.175" (4.45mm)
Lastnosti Rip Cord natančen opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Black 18 AWG 500.0' (152.4m)