E1504S.18.10
pregled izdelka
Številka dela: E1504S.18.10
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 4COND 18AWG GRAY 500'
Podatkovni listi: E1504S.18.10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E1504S.18.10
Številka dela E1504S.18.10 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 4COND 18AWG GRAY 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1197 pcs Podatkovni list E1504S.18.10.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 300V
Serija - Ocene ASTM B-3
delovna temperatura -20°C ~ 75°C Število vodnikov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 500.0' (152.4m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Gray Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.175" (4.45mm)
Lastnosti Rip Cord natančen opis 4 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 18 AWG 500.0' (152.4m)