E3008S.41.86
General CableGeneral Cable
General Cable
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E3008S.41.86
Proizvajalec / znamka: General Cable
Opis izdelka CABLE 8COND 22AWG NATURAL 25'
Podatkovni listi: E3008S.41.86.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E3008S.41.86
Številka dela E3008S.41.86 Proizvajalec General Cable
Opis CABLE 8COND 22AWG NATURAL 25' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9078 pcs Podatkovni list E3008S.41.86.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost 300V
Uporaba Alarm, Security, Sound Vrsta ščita -
Shield Material - Pokritost s ščitom -
Serija - Ocene ASTM B-3
Druga imena CE3008N-41-25 delovna temperatura 0°C ~ 75°C
Število vodnikov 8 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 25.00' (7.62m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Natural Jakna (izolacija) Debelina 0.0150" (0.381mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC), Plenum Premer jacket (izolacije) 0.178" (4.52mm)
Lastnosti - natančen opis 8 Conductor Multi-Conductor Cable Natural 22 AWG 25.00' (7.62m)