E300K16RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E300K16RE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RESISTOR POWER ADJ 16 OHM 300W
Podatkovni listi: E300K16RE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije E300K16RE
Številka dela E300K16RE Proizvajalec Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 16 OHM 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2355 pcs Podatkovni list E300K16RE.pdf
Toleranca ±10% Prekinitev Solder Lug
Serija Corrib®280 Odpornost 16 Ohms
Moč (Watts) 300W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, 3 Lead, Tubular Druga imena OHE300K16RE
OHE300K16RE-ND
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 8.500" (215.90mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm)
natančen opis 16 Ohms 300W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.748" ID (28.60mm x 19.00mm) 8.500" (215.90mm) Length Vrsta prilagajanja Slide