GDP24D060B
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
GDP24D060B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GDP24D060B
Proizvajalec / znamka: Global Power Technologies Group
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 600V 12A TO247-3
Podatkovni listi: GDP24D060B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GDP24D060B
Številka dela GDP24D060B Proizvajalec Global Power Technologies Group
Opis DIODE SCHOTTKY 600V 12A TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4685 pcs Podatkovni list GDP24D060B.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.7V @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-247-3 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Amp+™ Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 1560-1021-5
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 135°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Silicon Carbide Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Anode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Anode Silicon Carbide Schottky 600V 12A (DC) Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 600V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 12A (DC)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GDP251SS220V
GDP251SS220V
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: 1P+S DPC SCRW TERM 25A 220VAC
Na zalogi: 8241 pcs
Prenesi: GDP251SS220V.pdf
RFQ
GDP252S24V
GDP252S24V
Proizvajalci: Carlo Gavazzi
Opis: 2P DPC SCRW TERM 25A 24VAC
Na zalogi: 5426 pcs
Prenesi: GDP252S24V.pdf
RFQ
GDP10S
GDP10S
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH PIANO DIP SPST 25MA 24V
Prenesi: GDP10S.pdf
GDP10
GDP10