GP2D020A120B
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
GP2D020A120B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP2D020A120B
Proizvajalec / znamka: Global Power Technologies Group
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO247-2
Podatkovni listi: GP2D020A120B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GP2D020A120B
Številka dela GP2D020A120B Proizvajalec Global Power Technologies Group
Opis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A TO247-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11980 pcs Podatkovni list GP2D020A120B.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja TO-247-2 Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija Amp+™ Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-2
Druga imena 1560-1052-5 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Silicon Carbide Schottky natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 20A (DC) Through Hole TO-247-2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40µA @ 1200V Tok - Povprečni popravek (Io) 20A (DC)
Capacitance @ Vr, F 1270pF @ 1V, 1MHz