GP2M010A060H
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
GP2M010A060H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP2M010A060H
Proizvajalec / znamka: Global Power Technologies Group
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 10A TO220
Podatkovni listi: GP2M010A060H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GP2M010A060H
Številka dela GP2M010A060H Proizvajalec Global Power Technologies Group
Opis MOSFET N-CH 600V 10A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4871 pcs Podatkovni list GP2M010A060H.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 198W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1660pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 10A (Tc) 198W (Tc) Through Hole TO-220
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)