GSID100A120T2C1A
Global Power Technologies GroupGlobal Power Technologies Group
Global Power Technologies Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GSID100A120T2C1A
Proizvajalec / znamka: Global Power Technologies Group
Opis izdelka SILICON IGBT MODULES
Podatkovni listi: GSID100A120T2C1A.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 633 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 633 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GSID100A120T2C1A
Številka dela GSID100A120T2C1A Proizvajalec Global Power Technologies Group
Opis SILICON IGBT MODULES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 633 pcs Podatkovni list GSID100A120T2C1A.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija Amp+™
Moč - maks 800W Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 150°C NTC termistor Yes
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 13.7nF @ 25V
Vnos Three Phase Bridge Rectifier Vrsta IGBT -
natančen opis IGBT Module Three Phase Inverter 1200V 200A 800W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 200A Konfiguracija Three Phase Inverter