0242.125UR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0242.125UR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0242.125UR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 125MA 250VAC/VDC
Podatkovni listi: 1.0242.125UR.pdf2.0242.125UR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0242.125UR
Številka dela 0242.125UR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 125MA 250VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50637 pcs Podatkovni list 1.0242.125UR.pdf2.0242.125UR.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.119" Dia x 0.331" L (3.02mm x 8.40mm) Serija 242
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Cartridge, Non-Standard Druga imena 0242.125UR-ND
0242125UR
F4179TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.001026
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti Intrinsically Safe
DC hladna upornost 3.78 Ohms Trenutna ocena 125mA