0242.160UAT1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0242.160UAT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0242.160UAT1
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 160MA 250VAC/DC AXL
Podatkovni listi: 1.0242.160UAT1.pdf2.0242.160UAT1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0242.160UAT1
Številka dela 0242.160UAT1 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 160MA 250VAC/DC AXL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47187 pcs Podatkovni list 1.0242.160UAT1.pdf2.0242.160UAT1.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.119" Dia x 0.331" L (3.02mm x 8.40mm) Serija 242
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 0242.160
0242160UAT1
F1293TB
F1293TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.00157
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti Intrinsically Safe
DC hladna upornost 3 Ohms Trenutna ocena 160mA