0318.062H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318.062H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0318.062H
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 0318.062H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 0318.062H
Številka dela 0318.062H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5659 pcs Podatkovni list 0318.062H.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 318 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Druga imena 318.062
318.062H
H318.062
delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Taljenje I²t 0.000249 Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 24.5 Ohms
Trenutna ocena 62mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0318.100MXP
0318.100MXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 72605 pcs
Prenesi: 0318.100MXP.pdf
RFQ
0318.062HXP
0318.062HXP
Opis: FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 52724 pcs
Prenesi: 0318.062HXP.pdf
RFQ
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: FERRULE 35.0/30 2AWG 1=50PCS
Prenesi: 0317200000.pdf
Prenesi: 0318.062MXP.pdf
0318.100H
Prenesi: 0318.100H.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: FERRULE 12/12 3AWG 1 = 50PCS
Prenesi: 0317000000.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT
Opis: CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD
0318.100HXP
0318.100HXP
Prenesi: 0318.100HXP.pdf
0318.062VXP
0318.062VXP
Prenesi:
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika