0318.062MXP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0318.062MXP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0318.062MXP
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG
Podatkovni listi: 0318.062MXP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0318.062MXP
Številka dela 0318.062MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60899 pcs Podatkovni list 0318.062MXP.pdf
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 318 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Taljenje I²t 0.000249
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 24.7 Ohms
Trenutna ocena 62mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CE, CSA, UL
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD
Na zalogi: 120758 pcs
Prenesi: 0318-3-05-01-00-00-01-0.pdf
RFQ
0318.100MXP
0318.100MXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE GLASS 100MA 250VAC 3AB 3AG
Na zalogi: 72605 pcs
Prenesi: 0318.100MXP.pdf
RFQ
0318.062H
0318.062H
Opis: FUSE GLASS 62MA 250VAC 3AB 3AG