1206SFH100F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFH100F/24-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206SFH100F/24-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206
Podatkovni listi: 1.1206SFH100F/24-2.pdf2.1206SFH100F/24-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206SFH100F/24-2
Številka dela 1206SFH100F/24-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150376 pcs Podatkovni list 1.1206SFH100F/24-2.pdf2.1206SFH100F/24-2.pdf
Voltage Rating - DC 24V Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W x 0.046" H (3.20mm x 1.60mm x 1.17mm)
Serija SFH Odzivni čas Fast
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 1206SFH100F/24-2CT
1206SFH100F/24CT
1206SFH100F/24CT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 9 Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
DC hladna upornost 0.01 Ohms Trenutna ocena 10A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A