1206SFH150F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFH150F/24-2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206SFH150F/24-2
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE BOARD MOUNT 15A 24VDC 1206
Podatkovni listi: 1.1206SFH150F/24-2.pdf2.1206SFH150F/24-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206SFH150F/24-2
Številka dela 1206SFH150F/24-2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MOUNT 15A 24VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165169 pcs Podatkovni list 1.1206SFH150F/24-2.pdf2.1206SFH150F/24-2.pdf
Voltage Rating - DC 24V Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W x 0.046" H (3.20mm x 1.60mm x 1.17mm)