16R090BPR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
16R090BPR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16R090BPR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 16V 900MA RADIAL
Podatkovni listi: 16R090BPR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16R090BPR
Številka dela 16R090BPR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 900MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 292233 pcs Podatkovni list 16R090BPR.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 1.2s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Serija POLY-FUSE®, USBR
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 180 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 70 mOhms
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 16R090BPR-ND
F5542TB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 1.8A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 900mA Odobritve cURus, TUV