16R090BU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16R090BU
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 16V 900MA RADIAL
Podatkovni listi: 16R090BU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16R090BU
Številka dela 16R090BU Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 16V 900MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179146 pcs Podatkovni list 16R090BU.pdf
Napetost - maks 16V Tip Polymeric
Čas do potovanja 1.2s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Serija POLY-FUSE®, USBR
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 180 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 70 mOhms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm)
natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 900mA Ih Through Hole Radial, Disc Trenutni - potovanje (It) 1.8A
Tok - maks 40A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 900mA