30R110UU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R110UU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30R110UU
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 1.1A RADIAL
Podatkovni listi: 30R110UU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30R110UU
Številka dela 30R110UU Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 30V 1.1A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285609 pcs Podatkovni list 30R110UU.pdf
Napetost - maks 30V Tip Polymeric
Čas do potovanja 6.6s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.118" W (7.40mm x 3.00mm) Serija POLY-FUSE®, 30R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 170 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 50 mOhms
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 030R0110
030R0110U
30R110
F2021
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Razdalja med vodikom 0.201" (5.10mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.559" (14.20mm) natančen opis Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.1A Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 2.2A Tok - maks 40A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 1.1A Odobritve cURus, TUV