30R185UPR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30R185UPR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30R185UPR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Podatkovni listi: 30R185UPR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30R185UPR
Številka dela 30R185UPR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 321242 pcs Podatkovni list 30R185UPR.pdf
Napetost - maks 30V Tip Polymeric
Čas do potovanja 8.7s Debelina (maks.) -
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.118" W (10.20mm x 3.00mm) Serija POLY-FUSE®, 30R
Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 90 mOhms Odpornost - začetno (Ri) (min) 30 mOhms