5.0SMDJ170CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ170CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.0SMDJ170CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Podatkovni listi: 5.0SMDJ170CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.0SMDJ170CA
Številka dela 5.0SMDJ170CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 170V 275V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84718 pcs Podatkovni list 5.0SMDJ170CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 170V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 275V
Napetost - razčlenitev (min) 189V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija 5.0SMDJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 5.0SMDJ170CA-ND
5.0SMDJ170CATR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
5.0SMDJ17A-QH
5.0SMDJ17A-QH
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: DIO TVS VWM 17V 5KW UNIDIR SMC A
Na zalogi: 77661 pcs
Prenesi: 5.0SMDJ17A-QH.pdf
RFQ
5.0SMDJ170CA-T7
5.0SMDJ170CA-T7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO214AB