5.0SMDJ17A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ17A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5.0SMDJ17A
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Podatkovni listi: 5.0SMDJ17A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5.0SMDJ17A
Številka dela 5.0SMDJ17A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62042 pcs Podatkovni list 5.0SMDJ17A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija 5.0SMDJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 5.0SMDJ17ACT
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 181A
Zmogljivost @ Pogostost - Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
5.0SMDJ17A-Q
5.0SMDJ17A-Q
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: DIO TVS VWM 17V 5KW UNIDIR SMC A
Na zalogi: 63454 pcs
Prenesi: 5.0SMDJ17A-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ17A-QH
5.0SMDJ17A-QH
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Na zalogi: 77661 pcs
Prenesi: 5.0SMDJ17A-QH.pdf
RFQ
5.0SMDJ170A-T7
5.0SMDJ170A-T7
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
Prenesi: 5.0SMDJ170A-T7.pdf
5.0SMDJ170A
5.0SMDJ170A
Prenesi: 5.0SMDJ170A.pdf
5.0SMDJ17AS
5.0SMDJ17AS
Opis: TVS 5KW 17V 5%UNI DO-214AB TR13
Prenesi: 5.0SMDJ17AS.pdf
5.0SMDJ170CA
5.0SMDJ170CA
Prenesi: 5.0SMDJ170CA.pdf
Prenesi: 5.0SMDJ170A.pdf
5.0SMDJ17A-T7
5.0SMDJ17A-T7
Opis: TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Prenesi: 5.0SMDJ17A-T7.pdf
5.0SMDJ17A
5.0SMDJ17A
Prenesi: 5.0SMDJ17A.pdf
5.0SMDJ17AHM6G
5.0SMDJ17AHM6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: 5.0SMDJ17AHM6G.pdf
5.0SMDJ170CA-T7
5.0SMDJ170CA-T7
Prenesi: 5.0SMDJ170CA-T7.pdf
5.0SMDJ17A M6G
5.0SMDJ17A M6G
Prenesi: 5.0SMDJ17A M6G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika