550E3C5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 550E3C5.5
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
Podatkovni listi: 550E3C5.5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 67 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 550E3C5.5
Številka dela 550E3C5.5 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 67 pcs Podatkovni list 550E3C5.5.pdf
Voltage Rating - AC 5.5kV Velikost / dimenzija 15.875" L x 3.000" W x 9.750" H (403.23mm x 76.20mm x 247.65mm)
Serija POWR-GARD® Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 550A