550E3CL5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 550E3CL5.5
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Podatkovni listi: 550E3CL5.5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 55 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 55 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 550E3CL5.5
Številka dela 550E3CL5.5 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 55 pcs Podatkovni list 550E3CL5.5.pdf
Voltage Rating - AC 5.5kV Velikost / dimenzija 16.130" L x 3.000" W x 11.560" H (409.70mm x 76.20mm x 293.62mm)
Serija POWR-GARD® Odzivni čas -
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 550A