CG2800LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG2800LS
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 800V 10KA SURFACE MOUNT
Podatkovni listi: CG2800LS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG2800LS
Številka dela CG2800LS Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 800V 10KA SURFACE MOUNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51687 pcs Podatkovni list CG2800LS.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 800V Toleranca -
Serija CG2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Cylinder, Radial SMT Bend Število Poljakov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Short No
natančen opis Gas Discharge Tube 800V 10000A (10kA) 2 Pole Surface Mount
Podobni izdelki
CG2884H1A-DWB
CG2884H1A-DWB
Proizvajalci: General Cable
Opis: 288F 62.5MM LT DUAL JKT
Na zalogi: 6 pcs
Prenesi:
RFQ
CG273U016V3C
CG273U016V3C
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 27000UF 16V SCREW
Na zalogi: 2533 pcs
Prenesi: CG273U016V3C.pdf
RFQ
CG2800
CG2800
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 800V 10KA