CG2800LTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
CG2800LTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CG2800LTR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 800V 20KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: CG2800LTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CG2800LTR
Številka dela CG2800LTR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 800V 20KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68424 pcs Podatkovni list CG2800LTR.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 800V Toleranca -
Serija CG2 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Cylinder Druga imena CG2800LTR-ND
F4107TR
Število Poljakov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 800V 20000A (20kA) 2 Pole Through Hole
Podobni izdelki
CG2750U150R2C
CG2750U150R2C
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP ALUM 275UF 150V SCREW
Na zalogi: 6616 pcs
Prenesi: CG2750U150R2C.pdf
RFQ
CG2800
CG2800
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: GDT 800V 10KA