GTCA26-351M-P05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA26-351M-P05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCA26-351M-P05
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 350V 20% 5KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 1.GTCA26-351M-P05.pdf2.GTCA26-351M-P05.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije GTCA26-351M-P05
Številka dela GTCA26-351M-P05 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 350V 20% 5KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4676 pcs Podatkovni list 1.GTCA26-351M-P05.pdf2.GTCA26-351M-P05.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 350V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder Število Poljakov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole