GTCA26-900M-R05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
GTCA26-900M-R05 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GTCA26-900M-R05
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka GDT 90V 20% 5KA THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 1.GTCA26-900M-R05.pdf2.GTCA26-900M-R05.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GTCA26-900M-R05
Številka dela GTCA26-900M-R05 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20% 5KA THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89646 pcs Podatkovni list 1.GTCA26-900M-R05.pdf2.GTCA26-900M-R05.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 90V Toleranca ±20%
Serija GT Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Cylinder Druga imena GTCA26900MR05
RF0856-000
Število Poljakov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 90V 5000A (5kA) ±20% 2 Pole Through Hole