IDSR100.V
pregled izdelka
Številka dela: IDSR100.V
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 100A 600VAC/VDC
Podatkovni listi: IDSR100.V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IDSR100.V
Številka dela IDSR100.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 100A 600VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1664 pcs Podatkovni list IDSR100.V.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.311" Dia x 5.748" L (33.30mm x 146.00mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals Druga imena IDSR 100
IDSR100
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 100A