IDSR150.X
pregled izdelka
Številka dela: IDSR150.X
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC/VDC
Podatkovni listi: IDSR150.X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 889 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDSR150.X
Številka dela IDSR150.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 150A 600VAC/VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 889 pcs Podatkovni list IDSR150.X.pdf
Voltage Rating - DC 600V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 1.843" Dia x 6.689" L (46.80mm x 169.90mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® IDSR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals Druga imena IDSR 150
IDSR150
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 150A