KLDR.100T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
KLDR.100T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KLDR.100T
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 100MA 600VAC/300VDC
Podatkovni listi: KLDR.100T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KLDR.100T
Številka dela KLDR.100T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 100MA 600VAC/300VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5488 pcs Podatkovni list KLDR.100T.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm) Serija POWR-GARD® KLDR
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5AG, 10mm x 38.1mm Druga imena F5245
KLDR.100T-ND
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 100mA Razred CC
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 200kA AC, 20kA DC Odobritve CE, CSA, UL
Aplikacije Transformer Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KLDR.200HXP
KLDR.200HXP
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: FUSE CRTRDGE 200MA 600VAC/300VDC
Na zalogi: 5564 pcs
Prenesi: KLDR.200HXP.pdf
RFQ
KLDR.100TXP
KLDR.100TXP
Opis: FUSE CRTRDGE 100MA 600VAC/300VDC