KLPC1600X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KLPC1600X
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 1.6KA 600VAC/480VDC
Podatkovni listi: KLPC1600X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 134 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 134 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KLPC1600X
Številka dela KLPC1600X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 1.6KA 600VAC/480VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 134 pcs Podatkovni list KLPC1600X.pdf
Voltage Rating - DC 480V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 3.000" Dia x 3.752" L (76.20mm x 95.30mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® KLPC