KLPC200.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KLPC200.X
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/480VDC
Podatkovni listi: KLPC200.X.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 141 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 141 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KLPC200.X
Številka dela KLPC200.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/480VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 141 pcs Podatkovni list KLPC200.X.pdf
Voltage Rating - DC 480V Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Serija POWR-GARD®, POWR-PRO® KLPC
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena KLPC 200
KLPC200
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 200A