LR250603CR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR250603CR
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE HLDR CART 250V 60A CHASSIS
Podatkovni listi: LR250603CR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LR250603CR
Številka dela LR250603CR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE HLDR CART 250V 60A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4956 pcs Podatkovni list LR250603CR.pdf
Napetost 250V Sklop zaključka Box Lug
Serija Class R Druga imena LR25060-3CR
Usmerjenost - Število vezij 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Holder
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 0.811" Dia x 3" L (20.60mm x 76.20mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R natančen opis Fuse Holder 60A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 60A Kontaktni material -