LR251003C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR251003C
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka FUSE HLDR CART 250V 100A CHASSIS
Podatkovni listi: LR251003C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LR251003C
Številka dela LR251003C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE HLDR CART 250V 100A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5408 pcs Podatkovni list LR251003C.pdf
Napetost 250V Sklop zaključka Box Lug
Serija Class R Druga imena LR25100-3C
Usmerjenost - Število vezij 3
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Holder
Vrsta varovalk Cartridge Velikost varovalke 1.252" Dia x 5.874" L (31.8mm x 149.2mm)
Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R natančen opis Fuse Holder 100A 250V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount
Trenutna ocena 100A Kontaktni material -