MACD-14-10-13
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MACD-14-10-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MACD-14-10-13
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Podatkovni listi: 1.MACD-14-10-13.pdf2.MACD-14-10-13.pdf3.MACD-14-10-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MACD-14-10-13
Številka dela MACD-14-10-13 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - stikalo DC 200V Napetost - preklopni AC 140V
Tip Glass Body Sklop zaključka Axial
Velikost - telo 0.090" Dia x 0.551" L (2.28mm x 14.00mm) Serija MACD-14
Čas izdaje 0.2ms Obseg izpusta -
Napajanje - ocenjeno 10W Pakiranje Bulk
Druga imena F6731 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Čas delovanja 0.6ms Operiraj Range 10 ~ 13AT
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Dolžina - na splošno 1.744" (44.30mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo -
natančen opis Glass Body Reed Switch SPST-NO 10 ~ 13AT Operate Range 10W 350mA (AC), 500mA (DC) 140V Through Hole Tok - preklapljanje 350mA (AC), 500mA (DC)
Trenutni - Carry 1A (DC) Circuit SPST-NO
Zmogljivost 0.3pF