MACC62-AV-C
PanduitPanduit
MACC62-AV-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MACC62-AV-C
Proizvajalec / znamka: Panduit
Opis izdelka CBL CLIP C-TYPE SILVER ADHESIVE
Podatkovni listi: MACC62-AV-C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MACC62-AV-C
Številka dela MACC62-AV-C Proizvajalec Panduit
Opis CBL CLIP C-TYPE SILVER ADHESIVE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79770 pcs Podatkovni list MACC62-AV-C.pdf
Premer 0.780" (19.81mm) Atributi atributov Bendable
Tip Clip, C-Type Serija -
Velikost vijaka - Debelina plošče -
Velikost luknje plošče - Pakiranje Bulk
Druga imena 07498312819 Odpiranje velikosti 0.620" (15.75mm)
Tip montaže Adhesive Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti -
Material Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 1.180" (29.97mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.750" (19.05mm) Lastnosti -
natančen opis Cable Clip, C-Type Silver Adhesive 0.620" (15.75mm) Barva Silver
Bundle Center za montažni center - Lepilo Acrylic Based
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MACD-14-10-15
MACD-14-10-15
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Na zalogi: 104455 pcs
Prenesi: MACD-14-10-15.pdf
RFQ
Na zalogi: 93035 pcs
Prenesi: MACD-14-17-20.pdf
RFQ
MAC9MG
MAC9MG
Opis: TRIAC 600V 8A TO220AB
Prenesi: MAC9MG.pdf
MAC9NG
MAC9NG
Opis: TRIAC 800V 8A TO220AB