MG17100S-BN4MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MG17100S-BN4MM
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka IGBT MOD 1700V 100A PKG S CRCT:B
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 926 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MG17100S-BN4MM
Številka dela MG17100S-BN4MM Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis IGBT MOD 1700V 100A PKG S CRCT:B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 926 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja S3 Serija -
Moč - maks 620W Paket / primer S-3 Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 9nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 150A 620W Chassis Mount S3
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 3mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 150A