MG17200D-BN4MM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MG17200D-BN4MM
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka IGBT MOD 1700V 200A PKG D CRCT:B
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 522 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MG17200D-BN4MM
Številka dela MG17200D-BN4MM Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis IGBT MOD 1700V 200A PKG D CRCT:B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 522 pcs Podatkovni list
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 200A
Paket naprave za dobavitelja D3 Serija -
Moč - maks 1250W Paket / primer D-3 Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) NTC termistor No
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 18nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1700V 300A 1250W Chassis Mount D3
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 3mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 300A